Asystent w Dziale Sprzedaży - Student
UTA Sp. z o.o.
Warszawa, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

UTA jest jednym z dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Dzięki systemowi UTA klienci komercyjni mogą tankować na nowo 000 stacji obsługi w 37 innych kartach i usługach jako usługach pomocniczych.

Obejmują one, w związku z odzyskiwaniem opłat, kont kont usług warsztatowych, usług w zakresie naprawy i holowania oraz zwrotu podatku VAT.

Jeśli nie masz nowych wyzwań, jesteś otwarty na nowe rozwiązania, nowe rozwiązania, stawiasz na swój rozwój dołącz do zespołu UTA!

Asystent w Dziale Sprzedaży - Student - Dłuższa współpraca - UMOWA ZLECENIE

Obowiązki :

 • Przygotowanie i opracowanie informacji o potencjalnych klientach,· Przygotowanie formularzy dot. zamówień,· Wprowadzenie zamówień do systemu,· Przygotowanie dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy z klientem,· Autoryzacja zamówień dla Działu Sprzedaży,· Kompletowanie i weryfikacja dokumentów,· Bieżące wsparcie pracy handlowców.
 • Nasze wymagania :

 • Wykształcenie min. średnie,· Sprawna obsługa komputera (m.in Excell, Word, Outlook),· Bardzo dobra znajomość języka polskiego,· Znajomość j.
 • angielskiego na poziomie komunikatywnym,· Zdolność szybkiego uczenia się,· Zdolność do pracy w zespole oraz indywidualnej,· Znajomość branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

  Oferujemy :

 • wynagrodzenie w kwocie 19,50 zł brutto / godzina · ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się firmie,· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji· zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,· dofinansowanie do lunchy
 • Informujemy, że administratorem danych jest UTA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17 (dalej jako "administrator").

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobow...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku