Stanowice - praca na produkcji od 2 lipca
Job Impulse
Czerwionka-Leszczyny, Śląskie
4 d. temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie.

Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl, dzięki któremu zapiszesz się na krótkoterminowe zlecenie bez wychodzenia z domu.

W Job Impulse każdy znajdzie pracę dla siebie. Pracuj z nami i bądź, kim chcesz! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Miejsce pracy : Stanowice Nasza oferta : -praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy -terminowa wypłata wynagrodzenia -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -

program benefit - Karta mutisport, opieka medyczna Zadania : - podstawowa znajomość branży motoryzacyjnej, - podstawowa znajomość części i podzespołów samochodowych, -

kontrola jakościowa wykonanej pracy - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wytycznymi Nasze oczekiwania : -doświadczenie na podobnym stanowisku -

dokładność -obowiązkowość i zdyscyplinowanie -chęć podjęcia długofalowej współpracy -gotowość do pracy w systemie zmianowym Kontakt telefoniczny z konsultantem od poniedziałku do piątku, od godz 8 do 17 pod nr tel 32 203 70 66 Klauzula wymagana : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp.

z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

z o.o. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu -

przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo małpa jobimpulse.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku