Praca za granicą - pracownik fizyczny
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Łódź, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszych międzynarodowych klientów zlokalizowanych w m.in. Izraelu, Niemczech i Szwecji poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne i do pracy fizycznej.

Numer referencyjny : NAHA

Miejsce pracy : Łódź

Zadania :

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Wykonywanie prac fizycznych
  • Obsługa i monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
  • Aplikuj, jeżeli :

  • Szukasz pracy za granicą
  • Znasz język angielski
  • Cenisz sobie dokładność i rzetelność
  • Lubisz pracować w grupie i łatwo nawiązujesz nowe kontakty
  • Chcesz zdobywać nowe umiejętności
  • Oferujemy :

  • Pracę za granicą w międzynarodowej organizacji
  • Zakwaterowanie w miejscowości zatrudnienia
  • Cykl szkoleń przygotowujących do pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zdobycie doświadczenia w branży
  • Aplikuj