Specjalista ds. realizacji kontraktów (praca biurowa) (m/k)
Trenkwalder
Poznań
5 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • przygotowywanie i zatwierdzanie kart materiałowych,
  • ustalanie specyfikacji technicznej z klientami,
  • nadzór z poziomu biura nad prowadzonymi pracami montażowymi,
  • fakturowanie prowadzonych projektów,
  • kontrola płatności.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w obszarze budownictwa,
  • podstawowa znajomość AutoCAD,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność, elastyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie w strukturach firmy na umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta ok system, ubezpieczenie),
  • miejsce pracy : Tarnowo Podgórne.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.