Grafik Kreatywny
Rossmann
św. Teresy 109, Łódź
5 d. temu
source : Just Join IT

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów graficznych oraz nadzór nad ich realizacją i wdrożeniem do App, www i sklepu,
  • współtworzenie koncepcji kreatywnej reklam i spotów video,
  • współpraca w ramach Zespołu Kreatywnego (z copywriterami, animatorami, grafikami, fotografami),
  • praca z harmonogramem projektów.
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ASP lub UA na kierunkach związanych z projektowaniem graficznym, grafiką wydawniczą lub reklamową (dodatkowym atutem będą kursy / szkolenia / studia podyplomowe związane z marketingiem / animacją),
  • doświadczenie w branży graficznej : w agencji reklamowej / studiu projektowym / zespole projektowym / dziale marketingu poparte ciekawym portfolio (link),
  • Zaawansowana znajomość programów do tworzenia grafiki : Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign, mile widziana znajomość innych programów z pakietu Adobe,
  • Znajomość pakietu Ms Office : Ms Word , Ms Excel podstawy,
  • bardzo dobra znajomość kompozycji i typografii oraz otwartość na nowe trendy,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość,
  • komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z zespołem.
  • To oferujemy

  • twórczą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem pozytywnych ludzi,
  • pracę nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • możliwość nauki języków obcych,
  • dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów wakacyjnych, wydarzeń sportowych i kulturalnych,
  • największy w Polsce program rozwoju pasji i pozytywnie zakręcone wydarzenia.
  • Benefity

  • czerwona linia,
  • klub zwierzaka,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny, pakiet sportowy,
  • dofinasowanie wakacji, kolonie dla dzieci,
  • prywatna opieka medyczna,
  • nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty.
  • Zgłoś tę pracę