Technik/Instalator GPS
WebEye Polska
Wałbrzych, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - Montaż urządzeń i akcesoriów do monitoringu samochodów dostawczych, ciężarowych oraz osobowych. - Kompletne prace serwisowe / naprawcze z zakresu urządzeń oferowanych przez firmę (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne) -

Precyzyjne oraz bieżące wypełnianie arkuszy montażowych. Wymagania : - Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, elektromechaniki lub 2 lata doświadczenia w pracy elektronika samochodowego.

 • Zdolność do samodzielnej pracy, odpowiedzialność, terminowość w realizacji zleconych prac. - Prawo jazdy kategorii B. -
 • Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych. - Dodatkowymi atutami będzie znajomość urządzeń do monitoringu samochodów bazujących na GPS i / lub doświadczenie w montażu urządzeń monitorujących.

  Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę. - Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie IT.

 • Prywatną opiekę medyczną (oferujemy bardzo atrakcyjny i konkurencyjny pakiet medyczny). - Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
 • Work-life balance, elastyczne godziny pracy. - Atrakcyjne szkolenia branżowe. - Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
 • Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli na przetwarzanie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez WebEye Polska Sp.

  z o.o. z siedzibą przy ul. Wielickiej 250, 30-663 w Krakowie w celu realizacji przez WebEye aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

  Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam / zostałem powiadomiona / powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez WebEye Polska Sp. z o.o."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku