Monter / Serwisant klimatyzacji / Pomocnik montera
FILTRONIX
Tczew, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na w / w stanowisku będzie należało : - montaż instalacji VRF - montaż instalacji klimatyzacyjnych, - opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, - usuwanie awarii, - diagnostyka.

Wymagania : - min. 2-letnie doświadczenie w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych, - wiedza z zakresu klimatyzacji - znajomość rynku urządzeń i części - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność - prawo jazdy kategorii "B" warunek konieczny - mile widziane są wszelkie uprawnienia Oferujemy : - stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - szkolenia wewnętrzne oraz u producenta - możliwość rozwoju i awansu - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.