Specjalista ds. planowania
GRUPA NEUCA
Swarzędz, wielkopolskie
1 d. temu
source : FACHPRACA

Twój zakres obowiązków :

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń,
  • efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnych.
  • Nasze wymagania :

  • min. 2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej lub usługowej w obszarach planowania, obsługi klienta, mile widziane doświadczenie w projektach jako prowadzący lub uczestnik,
  • zaawansowana umiejętność obsługi Excel (tabele przestawne, formuły, zestawienia, porównywanie i formatowanie danych),
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji,
  • otwartość na zmiany i kreatywność.
  • To oferujemy :

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - mamy Certyfikat Great Place To Work,
  • możliwość współtworzenia działu,
  • wynagrodzenie stałe wraz z premią miesięczną,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa multisport, opieka medyczna),
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy.
  • Zgłoś tę pracę