Java Fullstack Developer
Prodata Consult
Al. Stanów Zjednoczonych, Warszawa
‎13 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

ZADANIA :

  • Rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java w projektach dla branży telekomunikacyjnej.
  • Udział w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań.
  • Testowanie przygotowanych zmian.
  • Dokumentacja tworzonych rozwiązań.
  • Kogo poszukujemy?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w Java / J2EE
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA, wzorców projektowych i architektury opartej o mikroserwisy
  • Znajomość Spring, Spring Boot, Spring Cloud (eureka, feign, stream)
  • Znajomość Docker, Kubernetes, OpenShift
  • Doświadczenie z bazami danych Oracle RDBMS, MS SQL, MongoDB
  • Znajomość serwerów WebSphere, JBoss lub Tomcat
  • Znajomość Git i zasad ciągłej integracji oprogramowania
  • Znajomości :
  • Java
  • Mile widziane :
  • Docker
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 18480-21000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Kim jesteśmy?

    ProData Consult Sp. z o.o. jest częścią Międzynarodowej Grupy ProData Consult A / S. Obecnie znajdujemy się wśród wiodących dostawców w Europie Północnej.

    Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Kopenhadze, a ponadto posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Polsce, Holandii i Niemczech.

    Od lat współpracujemy ze znanymi międzynarodowymi markami. Naszym priorytetem jest świadczenie usług "second-to-none", działając bez żadnych kompromisów w zakresie realizacji naszego celu, jakim jest profesjonalna pomoc klientom w rozwoju ich biznesu i budowaniu działów IT.

    Zapewniamy długofalową współpracę, stabilizację i ciągłość projektową.