SPRZEDAWCA MAGAZYNIER
MARTEC
Tarnów, Małopolskie
16 d. temu
source : Lento.pl

sprzedawca magazynier #praca #dampracę Kto : MARTEC Gdzie : Tarnów, praca stacjonarna Stanowisko : Sprzedawca / Magazynier Kogo szukamy?

 • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : realizowanie polityki sprzedażowej firmy; informowanie Klienta o dostępnej ofercie handlowej;
 • budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z klientami. Jakie mamy wymagania? znajomość branży motoryzacyjnej znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej sumienność i komunikatywność umiejętność obsługi takich programów jak : Excel, Word, programów do obsługi sprzedaży prawo jazdy kat.

  B wykształcenie średnie przyjęcie i wydanie towaru, załadunek towaru Osobom spełniającym powyższe wymagania oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu szkolenia i możliwość rozwoju osobistego Jeżeli jesteś ambitny, chcesz się wykazać i potrafisz zbudować ponadprzeciętne relacje z klientami -

  zapraszamy do naszego zespołu! Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać z dopiskiem Sprzedawca / Pracownik magazynu" na adres e mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku