OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI (NIEMCY) – Od zaraz! Praca na sta
Walter Fach Kraft GmbH
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : OPERATOR KOPARKO-

ŁADOWARKI miejsce pracy : Niemcy / Guetersloh Zakres obowiązków : - obsługa koparki i koparko-ładowarki, - praca na terenie zakładu recyklingowego Wymagania : -

doświadczenie w zawodzie, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) Oferujemy : 1. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Niemiec.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Premia za polecenie pracownika do 500€! 4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6. Atrakcyjne dodatki godzinowe. 7. Możliwość wypłacania zaliczki. 8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. 10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

 • oraz wiele więcej. Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę -
 • brzmi dobrze? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numer tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku