Laravel FullStack Developer
Polcode Sp. z o.o.
Kraków, PL
4 d. temu
source : Bulldogjob

7 000 - 12 000 pln netto / miesiąc (B2B)6 000 - 10 000 pln brutto / miesiąc (UoP)Płatny urlop : 20 / 26 na umowę o pracęUmiejętnościPHP 7 - Bardzo dobrzeLaravel - Bardzo dobrzeHTML5 - DobrzeReact.

js / Node.js - DobrzeMySQL - DobrzeCSS3 - Bardzo dobrzeJavaScript - Bardzo dobrzeTwoje zadaniaTworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o najnowsze wersje.

Laravel - zgodnie z najlepszymi standardami. Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).

Współpraca z klientami z całego świata.Estymacje czasochłonności zadań programistycznych.Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Kogo szukamy?Jeśli : Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.Doskonale znasz PHP 7.

Masz komercyjne doświadczenie z frameworkiem Laravel, liczące co najmniej 2 lata.Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5 / CSS3 / JavaScript).

Masz za sobą kilka komercyjnych projektów w React.js, Vue.js lub Node.js.Posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL).

Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.Aplikuj do Polcode! Opis projektuJesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata.

Specjalizujemy się w technologiach open-source. Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz.

Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Białymstoku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku