Mistrz Produkcji
kontakt.praca
Legnica, Dolnośląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Legnica na stanowisko : Mistrz Produkcji Profil kandydata : Wykształcenie wyższe Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość języka angielskiego Dyspozycja w systemie zmianowym.

Zadania : Planowanie, nadzór, koordynacja prac poszczególnych stanowisk Realizacja planów produkcyjnych Przeglądy, oraz raporty zamówień Rozwiązywanie bieżących zagadnień działu produkcji Wdrażanie pomysłów w celu doskonalenia procesów Motywowanie pracowników.

Oferujemy : Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku Atrakcyjny pakiet benefitów tj : opieka Lux-

med., 50% dofinansowania do obiadów Szkolenia, oraz dalsza możliwość rozwoju zawodowego. Zapraszam do aplikacji CV na adres : z dopiskiem : Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego (na stanowisko Mistrza Produkcji).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku