Opieka nad samotnym seniorem z Augsburga od 21.06.
Adiutor
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma ADIUTOR szuka opiekunki dla seniora z Augsburga. Podopieczny przeszedł wylew (w chwili obecnej porusza się całkowicie samodzielnie lub przy pomocy balkonika) Pan cierpi na demencję (jest spokojny i cierpliwy), noce przesypia spokojnie.

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane jest czynne prawo jazdy. Zlecenie rozpocznie się 21 czerwca (czas pracy 6-

8 tygodni). Do zadań opiekuna / opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, pranie, pomoc w higienie ciała, dowożenie seniora do lekarza.

Opiekun / Opiekunka ma do dyspozycji przestronny pokój oraz łazienkę. Dostęp do internetu jest zapewniony. Obok mieszka córka, która codziennie pomaga w opiece nad ojcem.

Sklepy znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania. Wynagrodzenie do 1500€. Osoby zainteresowane zleceniem proszę o kontakt telefoniczny : +48 505 692 132.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku