Operator maszyn (Wysokie Zarobki)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Luboń, wielkopolskie, Polska
‎1 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta, największego europejskiego producenta z branży energetycznej zlokalizowanego w okolicach Robakowo / Gądki poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn.

Numer referencyjny : IRHL

Miejsce pracy : Luboń

Obowiązki :

  • Praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów
  • Obsługa maszyn : młyny kulowe, wytłaczarka, prasa, maszyny pastujące, linia produkcyjna montażowa, maszyny formujące, wózki jezdniowe, elektryczne wózki wysokiego podnoszenia, wózek ręczny paletowy, suwnice, żurawie.
  • Oczekiwanie :

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • Dobry wzrok
  • Dyspozycyjność związaną ze zmianowym systemem pracy (3-zmianowym (pon-pt) lub 4-brygadowym)
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie od 4 200 do 5 000 zł brutto
  • Dodatek za dojazd
  • apos;Wczasy pod gruszą'
  • Bony na święta
  • System poleceń pracowniczych
  • Możliwość wyrobieniem uprawień UDT
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Aplikuj