Pracownik produkcji
AWG Sp. z o.o.
Dopiewo, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052 Pracuj w firmie, która jest jednym z liderów w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego! Miejsce pracy : Dopiewo k.

Poznania Obowiązki na Twoim stanowisku : Praca przy produkcji węży gumowych Czego oczekujemy? Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność Dobra sprawność fizyczna Przestrzeganie zasad BHP Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie 3 tyś.

 • 5 tyś. zł miesięcznie ! System zmianowy + dodatki do godzin nocnych Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę !! Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Możliwość rozwoju Imprezy integracyjne Ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne Dojazd z Poznania jest możliwy autobusem lub pociągiem (firma mieści się 500 m od dworca).
 • Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń na 667780495. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997, Dz. U.2016. Nr 922 . INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : - Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

  z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; - Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; - Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; - Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; - Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku