Kierownik maszyn torowych
Branża budowlana
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla znanej prestiżowej firmy budowlanej poszukujemy Kierownik maszyn torowych Zakres obowiązków : -bezpośrednie nadzorowanie pracy brygady pracującej przy maszynach torowych, -organizacja logistyki pracy, -tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, -rozliczanie pracy sprzętu oraz czasu pracy podległych pracowników, -ścisła współpraca z Kierownikami Robót / Kierownikami Budów.

Wymagania Miejsce pracy : baza w Pruszkowie (2 dni w tygodniu), praca w delegacji (3 dni w tygodniu) wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy z maszynami kolejowymi, mobilność ok.

3 dni w tygodniu ze względu na pracę na terenie całej Polski (obsługa budów kolejowych rozlokowanych w różnych rejonach Polski), czynne prawo jazdy kat.

B. Warunki zatrudnienia Oferujemy : -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -rozwój w międzynarodowej organizacji, -pracę ze specjalistycznym sprzętem torowym, -benefity pozapłacowe (m.

in. : samochód, laptop, telefon, rozszerzona opieka medyczna, karta MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku