ZAKOPANE! ZOSTAŃ TAJEMNICZYM KLIENTEM! PILNE
Dive Polska
Zakopane, Małopolskie
8 d. temu

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy : możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych, możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków : - przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety, -

dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym. Wymagania : - stały dostęp do Internetu, -

wysoka kulturą osobista, - komunikatywność, - uczciwość. Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni. Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska! Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów ! Link do strony https : / / divegroup.

shopmetrics.com / login.asp Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu! http : / / divepolska.com

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku