Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego
CVing S.R.L.
kujawsko-pomorskie
31 d. temu

Forma zatrudnienia : Umowa o pracę

Twoje zadania :

  • Przygotowywanie oraz analiza formalno-prawna i merytoryczna dokumentacji związanej z obsługą Klienta z segmentu średnich firm
  • Wspieranie Doradców Klienta Korporacyjnego w zakresie obsługi Klienta oraz sprzedaży produktów bankowych
  • Monitorowanie oraz bieżąca analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej Klienta
  • Nasze oczekiwania :

  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów
  • Proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych