Pakowacz/-ka (MPR/05/17)
Weegree
Ruda Śląska, Śląskie
11 d. temu

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski.

Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pakowacz / -ka Miejsce pracy : Ruda Śląska Opis stanowiska : Pakowanie towaru. Kompletowanie zestawów. Przygotowywanie towaru do wysyłki.

Prace porządkowe na magazynie. Wymagania : Osoba energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków. Zdolności manualne, zręczność.

Zaangażowanie. Dyspozycyjność. Dobra organizacja pracy. Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową. Stabilne warunki zatrudnienia.

Atrakcyjne wynagrodzenie. Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6) Pracę w pełnym wymiarze godzin. Możliwość rozwoju, awansu.

Dodatkowe informacje : Praca od zaraz. Nie wymagamy doświadczenia. Kontakt telefoniczny : 668-620-176, 735-955-643 Aplikuj tutaj : http : / / weegree.

es-candidate.com / pl / application / form / 254251 / 1314 / 0 /

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku