Partner ds. Rekrutacji Franczyzobiorców
Żabka
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
16 d. temu

Twoje zadania :

  • skuteczne pozyskiwanie kandydatów na stanowisko Franczyzobiorców
  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • promowanie oferty współpracy na lokalnym rynku pod kątem pozyskania najlepszych kandydatów
  • współpraca z Managerami ds. Sprzedaży w ramach założonych celów
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • gotowości do skutecznych poszukiwań kandydatów na Franczyzobiorców
  • umiejętności użycia skutecznych metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • orientacji na osiąganie wyników
  • chęci podejmowania własnej inicjatywy i proponowania nowych rozwiązań
  • umiejętności utrzymywania pozytywnej relacji interpersonalnej
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta DKV, telefon)
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
  • Aplikuj