Specjalista ds. regulacyjnych
mBank S.A.
Warszawa Polska
9 d. temu

Główne zadania :

  • Udział w pracach wiązanych z wdrożeniem dyrektywy BRRD (plany Recovery i Resolution), w tym przygotowywanie projektu planu naprawy
  • Koordynacja współpracy z ZBP w powyższym zakresie
  • Analiza sektora bankowego pod kątem dostosowania bilansów do wymogów regulacyjnych wynikających z dyrektywy BRRD
  • Koordynacja prac związanych z wprowadzaniem zmian regulacyjnych (zarządzanie projektami), współpraca z jednostkami w banku z zakresie zapytań / ankiet regulatorów
  • Udział w prowadzeniu komunikacji z regulatorami i nadzorcami
  • Współpraca ze spółkami w ramach Grupy
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych i finansowych na potrzeby planów Recovery i Resolution
  • Przygotowywanie materiałów (również w jęz. angielskim) dla komitetu sterującego projektów regulacyjnych
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : ekonomia, finanse)
  • 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zmian regulacyjnych (Recovery&Resolution, wymogi ostrożnościowe, komunikacja z regulatorami)
  • Ugruntowana wiedza w zakresie funkcjonowania rynków finansowych, zasad funkcjonowania banków i regulacji ostrożnościowych
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office i umiejętność przygotowywania materiałów projektowych
  • Angielski zaawansowany (min. B2)
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacji pracy
  • Otwartość na nowe zadania i komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracach projektowych i we wdrażaniu nowych regulacji
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • pracę w poszanowaniu idei work-life balance
  • Aplikuj