Praca Sprzedawca Kasjer - Czchów EUROSKLEP
Eurosklep
Czchów, Małopolskie
15 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko : 1) Sprzedawca - kasjer Miejsce pracy : Czchów, Eurosklep Wymagania :

  • minimum wykształcenie średnie,
  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku artykułów spożywczych i mięsnych
  • gotowość do pracy w cyklu dwuzmianowym oraz w różne dni tygodnia,
  • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • książeczka SANEPIDU Zadania : Sprzedawca - Kasjer :
  • dbanie o poprawne saldo kasy,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych,
  • obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów,
  • dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy
  • dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość (sprawdzanie dat ważności) oraz prawidłowe oznaczenie cen,
  • sprawdzanie dowodu tożsamości w przypadku sprzedaży alkoholu i papierosów młodym osobom Oferujemy :
  • pracę w prężnie działającym zespole,
  • miłą atmosferę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Płaca atrakcyjna - do uzgodnienia Kontakt 501 488 603
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych