Inżynier DevOps
mBank S.A.
Warszawa Polska
21 d. temu

Główne zadania :

  • Przygotowywanie oraz utrzymywanie rozwiązań Continous Integration / Continous Deployment
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości rozwiązań oraz procesów w obszarze kanałów elektronicznych
  • Oczekiwania :

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość systemu Unix (RedHat, CentOS)
  • Dobra, praktyczna znajomość systemu Windows Server, serwera MSSQL
  • Znajomość narzędzi TeamCity (Jenkins, Bamboo etc.)
  • Znajomość Jira, GitLab, git
  • Znajomość procesów i narzędzi continuous integration i continuous deployment
  • Praktyczna umiejętność pisania skryptów w powershell oraz bash
  • Mile widziane :

  • Umiejętność pisania skryptów w yaml i python
  • Doświadczenie z zakresu narzędzi Ansible i Docker
  • Możesz liczyć na :

  • Pracę w jednym z największych software house’ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu)
  • Nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Chef, Visual Studio 2015 i wiele innych)
  • Pracę w zespole Scrum-owym
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 razy w tygodniu
  • Współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np.
  • raport Forrestera, Efma, Finovate)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B w renomowanej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych