Staż z Lwem w ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
CVing S.R.L.
małopolskie
17 d. temu

Forma zatrudnienia : umowa zlecenie

Twoje zadania :

  • Wsparcie Doradców w zakresie przygotowania ofert Wsparcie Doradców w zakresie wprowadzania technicznych danych do aplikacji (dane przedmiotów itp.)
  • Wsparcie Analityka w bieżącej pracy
  • Kserowanie i skanowanie dokumentacji, archiwizacja
  • Nasze oczekiwania :

  • Student studiów zaocznych / absolwent uczelni wyższej (preferowany kierunek ekonomiczny)
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel, MS PowerPoint, praktyczna znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem)
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych