Sales Engineer
Arrow
Warszawa (Krakowiaków)
5 d. temu

Job Description :

Do nowego projektu, dedykowanego dla produktów Fortinet, poszukujemy :

Inżyniera Technicznego Wsparcia Sprzedaży (Network & Security)

Miejsce pracy : Warszawa

Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży w dziale Network & Security będzie wspierał wewnętrzny dział handlowy oraz partnerów biznesowych w zakresie sprzedaży produktów z obszaru bezpieczeństwa IT.

Główne zadania :

  • Pomoc techniczna dla działu handlowego Arrow ECS przy tworzeniu ofert, obejmująca głównie dobór odpowiednich produktów, urządzeń oraz typów i ilości licencji
  • Pomoc partnerom biznesowym w doborze rozwiązań odpowiednich dla potrzeb klientów końcowych, od konsultacji za pośrednictwem e-
  • mail / telefonu po uczestnictwo w spotkaniach z klientami

  • Propagowanie wiedzy o produktach i technologiach wśród partnerów biznesowych oraz klientów końcowych, najczęściej poprzez webinaria oraz spotkania lub konferencje
  • Szkolenia dla partnerów biznesowych w zakresie wiedzy technicznej o produktach
  • Pomoc techniczna dla partnerów biznesowych przy prowadzeniu testów rozwiązań u klientów końcowych (POC)
  • Poszukiwanie umiejętności i doświadczenie :

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki informatyczne
  • Ogólna znajomość technologii sieciowych i bezpieczeństwa oraz infrastruktury informatycznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej, udział w szkoleniach oraz bieżącą komunikację z zagranicznymi dostawcami
  • Dodatkowymi atutami będą posiadane certyfikacje techniczne Fortinet, przynajmniej na poziomie NSE 4
  • Prawo jazdy kategorii B
  • W zamian oferujemy :

  • Rozwój w zakresie poznawania nowych technologii w obszarze bezpieczeństwa IT oferowanych przez czołowych światowych dostawców.
  • Ciekawą pracę pozwalającą na osobisty rozwój w komfortowych warunkach, w doświadczonym i życzliwym zespole (a także uczestnictwo w szkoleniach w kraju i za granicą).
  • Dużą samodzielność działania.
  • Przejrzyste oraz uczciwe zasady wynagradzania - jasny system premiowy i dodatkowe nagrody.
  • Dodatkową opiekę medyczną i zajęcia rekreacyjne dla pracownika i jego rodziny.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych