KELNERKA/ BARMANKA - GDAŃSK/ SOPOT
Cafe Aperitif Sp. z o. o.
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu

Firma Cafe Aperitif Sp. z o. o. w związku z ciągłym rozwojem rekrutuje kelnerki i barmanki do renomowanych klubów w Gdańsku i Sopocie.

Jeżeli jesteś energiczna i łatwo nawiązujesz kontakty, dobrze czujesz się w gastronomii i lubisz pracę z klientem, jesteś dyspozycyjna w godzinach nocnych (także w weekendy) aplikuj! OFERUJEMY : -

profesjonalne szkolenie i codzienne wsparcie przełożonych - zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę zlecenie (z ubezp.

zdrowotnym) - wysokie zarobki (ok.1000 zł netto / tyg.) - tygodniowe wypłaty - elastyczny grafik - kartę Multisport WYMAGANIA : -

wiek 18+ - dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu - umiejętności pracy w zespole - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu. Zapraszam do kontaktu!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku