Barman - Hotel Bellotto
GRUPA ZPR MEDIA
Warszawa mazowieckie
33 d. temu

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji w branży gastronomiczno rozrywkowej. Hotel Bellotto, restauracje Bulwary Wiślane, Focaccia, Bijanka to tylko część Naszych marek.

To właśnie do Naszego hotelu Bellotto w Centrum Warszawy poszukujemy osób do pracy na stanowisko :

Barman / Barmanka

Miejsce pracy : Warszawa, Stare Miasto

Czego wymagamy?

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno -epidemiologicznych
  • znajomość win będzie dodatkowym atutem
  • Obowiązki?

  • obsługa gości w lobby barze hotelowym
  • dbanie o estetykę i czystość stanowiska pracy
  • Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • terminowe wypłaty
  • pracę w prestiżowym miejscu
  • Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych