Zatrudnimy Kierownika Działu Spawalniczo-Montażowego
ZAMET INDUSTRY S.A. Zakład Mostostal Chojnice
Chojnice, Pomorskie
9 d. temu

Zadania :

  • Zapewnienie terminowości oraz zgodność realizowanych przez wydział zleceń z zapisami zawartych kontraktów,
  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie wszystkich aspektów funkcjonowania wydziału,
  • Organizacja pracy zespołu według harmonogramów,
  • Rozliczanie podległych pracowników (brygadzistów, mistrzów) z przydzielonych zadań ze zwróceniem szczególnej uwagi na cele wydajnościowe, terminowe i jakościowe,
  • Optymalizacji procesów produkcji wyrobów spawanych,
  • Organizacja pracy z uwzględnieniem przepisów BHP,
  • Raportowanie realizacji zadań do Dyrektora Produkcji. Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym,
  • Minimum trzy lata doświadczenia w nadzorze nad produkcją konstrukcji lub urządzeń w przemyśle ciężkim,
  • Umiejętność planowania, organizowania, kontrolowania i motywowania zespołu,
  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • Samodzielność. Co oferujemy?
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie konstrukcji stalowych,
  • Współpracę z najlepszymi fachowcami w branży,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia,
  • Wsparcie dla dzieci pracowników Grupy TDJ poprzez inwestowanie w ich proces kształcenia.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych