Stażysta
Critical.pl
Warszawa, PL
6 d. temu

Poszukujemy kandydatów na 2-miesięczny płatny staż

Obowiązki :

  • wsparcie zespołu w prowadzonych dla klientów działaniach z zakresu email marketingu, analityki, AdWords, social media etc.
  • tworzenie raportów i analiz
  • Wymagania :

  • studenci studiów zaocznych
  • dostępność 5 dni w tygodniu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • podstawowa znajomość marketingu internetowego i branży e-commerce
  • umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • pozytywna energia
  • zorientowanie na cel
  • mile widziane : znajomość programów graficznych, WordPress, html, css, Google Analytics, Google AdWords
  • My oferujemy :

  • możliwość nauki i rozwoju w gronie profesjonalistów
  • możliwość rozwoju kompetencji w indywidualnie dopasowanej tematyce
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne szkolenia
  • możliwość stałego zatrudnienia po pozytywnym zakończeniu stażu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych