Pracownik do obsługi maszyny
Serwis Personalny
Poznań
31 d. temu

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta producenta prętów poszukuje osoby do pracy jako :

Pracownik obsługi maszyny

Miejsce pracy : Poznań (okolice Baraniaka)

Obowiązki : obsługa maszyn,

Wymagania :

Praca w systemie 2 zmianowym : godz. 6-14; 14-22, (czasami możliwa także praca w porze nocnej 22-6)

Zaangażowania i chęci do pracy,

Chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy :

Umowę zlecenie (po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę)

Pracę od zaraz,

Wynagrodzenie godzinowe 17,50 zł + dodatek za zmianę nocną,

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych