pracownik produkcji
Randstad
Sochaczew, Mazowieckie
2 d. temu

job description

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji w systemie czterobrygadowym? Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Miejsce pracy Kożuszki Parcel k / Sochaczewa - darmowy dojazd

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe, zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł brutto / h
  • dodatek nocny 20 %
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • zorganizowany transport z Sochaczewa, Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka
  • dofinansowanie do posiłków
  • fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
  • atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)
  • zadania

  • praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
  • pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych
  • oczekujemy

  • dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
  • sprawności manualnej
  • dobrego wzroku
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
  • oczekujemy książeczki sanepid bądź gotowości do jej wyrobienia
  • Aplikuj, Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści PRACA pod numer 695 404 604.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych