zatrudnię recepcjonistkę, kucharki,kelnerki.
Hotel Biały Dwór w Okunince
Włodawa, Lubelskie
4 d. temu

Poszukujemy RECEPCJONISTKI lub RECEPCJONISTY WYMAGANIA : Doświadczenie na stanowisku recepcjonisty / recepcjonistki. Znajomość minimum jednego języka obcego (tj.

język angielski, a najmilej widziany jest język rosyjski), w stopniu komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Dyspozycyjność.

Istotne są takie cechy jak : komunikatywność, dokładność, zdolność do koncentracji, a także uprzejmość, dyskrecja, uczciwość i cierpliwość oraz wzbudzająca zaufanie prezencja.

ZADANIA : W zakres obowiązków wchodzą głównie czynności związane z obsługą gości, m. in. meldowanie gości, rozliczanie gości, wystawianie faktur, przydzielanie pokoi, przyjmowanie rezerwacji.

obsługa korespondencji, udzielanie informacji, sporządzanie dokumentacji, obsługa programu komputerowego zarządzającego stanem pokoi, ponadto recepcjonista może przyjmować zlecenia na inne usługi, jak np.

masażystę. OFERUJEMY : Pracę na umowę zlecenie, na okres próbny (3 miesiące). Po sprawdzeniu możliwość stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie.

Recepcja hotelu pracuje 24 godziny na dobę, co wiąże się z pracą zmianową. Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Poszukujemy KUCHARKI lub KUCHARZA WYMAGANIA : Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji. Doświadczenie w obsłudze dużych imprez, tj.

wesel, bankietów, imprez okolicznościowych. Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne. Zorientowanie na najwyższą jakość pracy oraz indywidualne podejście do Gościa.

Istotne są takie cechy jak : dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, chęć dokształcania się w najnowszych trendach i technikach kulinarnych.

ZADANIA : W zakres obowiązków wchodzą głównie czynności związane z przygotowywaniem dań w restauracji hotelowej , m. in.

Koordynacja restauracją hotelową. Koordynacja zamówień i dostaw towarów. Umiejętność opracowania nowych przepisów i receptur.

OFERUJEMY : Pracę na umowę zlecenie, na okres próbny (3 miesiące). Po sprawdzeniu możliwość stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie.

Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole. Udział w szkoleniach i kursach kulinarnych. POSZUKUJEMY KELNERÓW i KELNEREK do obsługi imprez okolicznościowych Zainteresowane i spełniające wymagania osoby zachęcamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres mailowy : Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku