Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna
Raven Sp. z o. o.
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Raven Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko ,,Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna". oczekiwania : -dyspozycyjność praca w systemie II zmianowym -motywacja do pracy -umiejętność pracy w zespole zakres obowiązków : - obsługa urządzeń obróbki drewna oferujemy : -oferujemy umowę o pracę - stałe wynagrodzenie - pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem Proszę w CV / Kwestionariuszu załączyć klauzulę informacyjną :

 • Informujemy, że podane przez Pana / Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Raven Sp. z.o.o. (Administratora), z siedzibą przy ul.
 • Fabrycznej 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą.

 • Przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych następuje na podstawie art. 6 ust.1 lit a)Rozporządzenia Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w zakresie imienia i nazwiska, imion rodziców, daty mojego urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), kraju zamieszkania, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, nr telefonu, uprawnień, adresu e-mail, mojego wizerunku, numeru PESEL a także wszelkich innych danych jakie dobrowolnie przekazałem / łam w załączonym Kwestionariuszu / CV.
 • Przetwarzanie danych odbywać się będzie dla celów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna.
 • Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko : Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna.
 • Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Informujemy również, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
 • W przypadku niepodania danych lub niewyrażenie zgody na ich przetwarzanie przeprowadzenie procesu rekrutacji nie będzie możliwe.
 • Dane udostępnione przez Pana / Panią mogą być udostępniane podmiotom trzecim, przetwarzającym je na zlecenie Raven Sp. z o.
 • o. na podstawie stosownych umów o powierzenie danych osobowych ( np. agencja pracy tymczasowej). Odbiorcami danych mogą być również instytucje upoważnione z mocy prawa.

 • Dane udostępnione przez Pana / Panią nie będą podlegały profilowaniu.
 • Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez okres : 2 lat, na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w tym okresie, licząc od dnia, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 • Prosimy o załączenie na przesłanych / przekazanych do nas dokumentach następującej klauzuli : 1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, to jest : imienia i nazwiska, imion rodziców, daty mojego urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), kraju zamieszkania, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, nr telefonu, uprawnień, adresu e-mail, mojego wizerunku, numeru PESEL a także wszelkich innych danych jakie dobrowolnie przekazałem / łam w załączonym Kwestionariuszu / CV , zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych osobowych przez administratora danych Raven Sp.

  z o.o. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul. Fabryczna 1, numer KRS 52332 - w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko : Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna.

  2.Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3.Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku