Konsultant ds. rekrutacji
Talentuno
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś pasjonatem innowacyjnych technologii i z wypiekami na twarzy śledzisz nowinki techniczne? Jeśli tak, to jest to wyjątkowa okazja, by dołączyć do naszej firmy, która właśnie wprowadza nowy produkt- aplikację Talentuno.

Dzięki niej każdy może zostać matchmakerem i zamienić swoją osobistą sieć kontaktów w gotówkę. Talentuno to nowy uber rekrutacji, dołącz do Nas już teraz! CZYM BĘDZIESZ SIĘ U NAS ZAJMOWAĆ :

 • zatrudniać najlepszych spcecjalistów na stanowiska różnego szczebla
 • dbać o candidate experience i przyczyniać się do budowania wizerunku firmy OCZEKUJEMY : - Praktycznej wiedzy z zakresu metod i narzędzi rekrutacyjnych - Minimum rocznego doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla - Budowania sieci kontaktów przy użyciu różnych metod poszukiwania kandydatów - Towarzyszenia kandydatom przy kolejnych etapach procesu rekrutacji - Gotowości i otwartości na naukę nowych narzędzi rekrutacyjnych oraz doskonałej organizacji pracy - Tego, że rekrutacja to Twoja pasja : ) - Zamiast mówić rynek jest trudny i przeczesany , nie da się nikogo znaleźć Twoja odpowiedź brzmi challenge accepted! - Znajomości języka angielskiego min.
 • w stopniu komunikatywnym - wykształcenia wyższego OFERUJEMY : - Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach rekrutacyjnych z wykorzystaniem najnowszej technologii - Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy - Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość rozwoju zawodowego - Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę - Przyjazną atmosferę w zgranym, młodym zespole - Prywatną opiekę medyczną - Owocowe poniedziałki Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne : )

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku