Pracownik serwisu sprzątającego - placówka medyczna - KOSZALIN
Seris Konsalnet Holding S.A.
Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
4 d. temu

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego

Obiekt : Placówka Medyczna

Miejsce pracy : Koszalin

Zadania :

  • prace związane z utrzymaniem czystości w placówce
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • Oferujemy :

  • umowa zlecenie
  • stawka 19.70 brutto
  • pełny etat
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych i ubezpieczenia
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 785 551 131