senior java developer
Randstad
Łódź, Łódzkie
6 d. temu

job description

Dla jednego z naszych Klientów z branży technologicznej poszukujemy Senior Java Developera.

Zostań częścią międzynarodowego zespołu z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji klienckich dla przedsiębiorstw.

oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet benefitów;
  • Częściowa praca zdalna po okresie wdrożeniowym.
  • zadania

  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania dedykowanego przedsiębiorstwom;
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie defektów w aplikacji;
  • Wyznaczanie kierunku pracy młodszych developerów;
  • Tworzenie standardów dotyczących jakości dostarczanego oprogramowania.
  • oczekujemy

  • 4+ lat doświadczenia w pracy jako Java Developer;
  • Znajomość Spring, Hibernate, JSF;
  • Biegła znajomość j. angielskiego (C1);
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile;
  • Wykształcenie wyższe (techniczne).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych