Ekspert ds. obsługi klienta biznesowego z jęz. niemieckim
Teleperformance
Katowice, Śląskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Lubisz język niemiecki a zakupy przez Internet nie są Ci obce? Czekamy na Ciebie! : -) - Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym, - jesteś chętny do nauki i chcesz zdobyć cenne doświadczenie, - masz pogodne nastawianie i wysoką kulturę osobistą, - szukasz pracy, w której są duże możliwości rozwoju?

Świetnie się składa! To właśnie na Ciebie czekamy! Nie zwlekaj, aplikuj do nas! Czym będziesz się zajmować? - Budowaniem dobrych relacji z klientem biznesowym przy pomocy takich narzędzi jak mail oraz telefon, - Wdrażaniem kreatywnych rozwiązań bieżących przypadków związanych z prowadzoną przez klienta działalnością na platformie internetowej.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu? - Oferujemy umowę o pracę, - zapewniamy profesjonalne szkolenia, - nasi pracownicy mogą liczyć na realną do uzyskania co miesiąc premię (nawet do 1000 PLN brutto), - premiujemy pracę w weekendy za każdy przepracowany dzień weekendowy otrzymasz 60 PLN brutto (za pełną ośmiogodzinną zmianę), - za każde polecenie osoby z językiem niemieckim, otrzymasz bonus w wysokości do 5000 zł brutto ( warto polecać! : -) ), - umożliwiamy szybki rozwój w strukturach firmy oraz stały kontakt z żywym językiem, - miłą atmosferę i wsparcie w zespole traktujemy jako nieodłączne elementy środowiska pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? To bardzo dobrze! O wszystkich zaletach pracy w naszej firmie opowiemy już na rozmowie! BIS SPÄTER! Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez TPG Katowice Sp.

 • z.o.o z siedzibą przy ulicy Konduktorskiej 37 w Katowicach(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)). Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku