pracownik produkcji - operator maszyn
STAR MIGUEL MARZAL RUBIO
Chełmek, małopolskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Pl. Kilińskiego 36, 32-660 Chełmek, powiat : oświęcimski, woj : małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : podawanie i odbiór elementów do / z maszyny, układanie na paletach, wózkach Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : TAK Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 16.

12.2019 Data zakończenia pracy : 15.12.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna Typ propozycji : praca stała Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Oferta pracy przeznaczona jest dla osób posiadających orzeczony stopień o niepełnosprawności.
 • Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie jednozmianowym od 6 : 00 do 14 : 00

  Dane pracodawcy Pracodawca : STAR MIGUEL MARZAL RUBIO Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku