Spawacz stoczniowy 136! 2400 euro netto! /MS - Cherbourg, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Poznan, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta znajdującego się we Francji Agencja pracy IPF Jobs S.A szuka pracowników na stanowisko : SPAWACZ ALUMINIUM we Francji! Od zaraz! Okolice Nantes! Obowiązki : -spawanie aluminium, szlifowanie -przygotowywanie części do montażu -łączenie, spawanie elementów stalowych kadłubów Wymagania : -doświadczenie zawodowe -zaawansowany angielski -mile widziane doświadczenie na stoczniOferujemy : Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami

 • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna!
 • Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
 • Wsparcie polskiego koordynatora
 • 100 € premii za polecenie pracownika Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia .
 • W przypadku chęci znalezienia się w naszej bazie kandydatów, proszę także o dopisanie : Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku