Node.js Developer
Concise Software
Rzeszów, Polska
4 d. temu

W Concise Software poszukujemy obecnie ambitnego i doświadczonego Back-end Developera.

Poszukujesz interesujących wyzwań zawodowych, które umożliwią Ci rozwój oraz współpracę w projektach dla znanych, światowych marek? Dołącz do nas!

Cenimy wiedzę i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w zespole i wspieramy się wzajemnie w rozwoju. Wiemy, jak cenna jest efektywność w pracy, a jednocześnie znamy wartość dobrze zgranego teamu.

Jeśli te wartości są bliskie także Tobie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wraz z nami budować zintegrowany świat? Dołącz do Concise Software!

Możliwość 100% pracy zdalnej

Wymagania :

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w Node.js.
  • Bogate doświadczenie w JavaScripcie (es5+).
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z frameworkiem : express.js, nest.js i / lub Hapi.
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji np. GIT.
  • Znajomość narzędzi do testowania (Mocha / Chai / Jest).
  • Znajomość MySQL / PostgreSQL.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie z TypeORM lub Sequelize ORM.
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB, DynamoDB)
  • Znajomość BDD.
  • Znajomość Swagger / Postman.
  • Znajomość koncepcji AWS.
  • Znajomość procesów CI i CD.
  • Umiejętność lub chęć nauki typowania w Typescript.
  • Zakres obowiązków :

  • Współtworzenie i programowanie warstwy back-end dla systemu www.
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.
  • Oferujemy :

    Elastyczne godziny pracy

    Elastyczną formę zatrudnienia

    Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne

    Lekcje języka angielskiego

    Bibliotekę branżową + bazę e-learning

    Budżet szkoleniowy

    Prywatną opiekę medyczną

    Środowy lunch + owocowe czwartki (biuro)