Specjalista ds. Zakupu Samochodów
OLX Group
Poland, Warsaw
3 d. temu

Do punktu skupu aut poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupu Samochodów z umiejętnościami negocjacyjnymi i dobrym podejściem do klienta.

Zadania :

  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (badanie potrzeb, prezentacja oferty)
  • Wycena samochodu po inspekcji technicznej
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu i prowadzenie negocjacji z klientem
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z odkupem pojazdów
  • Sporządzanie raportu obrotu
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w sprzedaży (branża motoryzacyjna mile widziana)
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem indywidualnym
  • Pozytywne i profesjonalne podejście do klienta, elastyczność oraz cierpliwość
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami, nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem
  • Zorientowana na cel postawa, proaktywne podejście oraz szybkie przyswajanie wiedzy
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenia z zakresu umiejętności sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna samochodów na polskim rynku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych