Praca biurowa z językiem angielskim
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta Centrum Usług Wspólnych międzynarodowej firmy zlokalizowanym w Poznaniu, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Księgowy ze znajomością języka angielskiego

Do Twoich obowiązków należeć będzie zarządzanie zadaniami działu należności zgodnie z ustalonymi wytycznymi, przygotowywanie miesięcznych rachunków dla dyrektora ds.

rozliczeń, przetwarzanie danych i pomoc w zapewnieniu analitycznego wsparcia oraz interpretacji danych dla innych członków zespołu.

Ponadto będziesz odpowiedzialny za dopilnowanie zgodności wszystkich faktur z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz uzgadnianie faktur klientów.

Idealny kandydat powinien być absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów (wymagana pełna dyspozycyjność) preferowany kierunek finanse i rachunkowość.

Doświadczenie w branży byłoby atutem kandydata, jakkolwiek nie jest wymagane. Poszukujemy zarówno osób analitycznych, zdolnych do ustalania priorytetów, rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu, jak i komunikatywnych chętnie współpracujących w zespole.

Biegła znajomość języka angielskiego (B2 / C1) jest wymagana.

Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym zespole profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz bogaty pakiet dodatkowych benefitów.

Ponadto będziesz miał możliwość uczestniczyć w interesujących projektach oraz szerokiej gamie szkoleń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku