Masażysta - Spa Hotel Splendor
PSH Nasz Sklep S.A.
Siedliska, podkarpackie, Polska
6 d. temu

SPA HOTEL SPLENDOR

Siedliska 495 k. Rzeszowa

36-042 Lubenia

SPA Hotel Splendor to czterogwiazdkowy hotel, znajdujący się w Siedliskach zaledwie 3 km od granic miasta Rzeszów. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy, wśród przepięknych krajobrazów rzeszowskich lasów.

Nasz hotel posiada zaplecze noclegowe dla 76 osób, sale restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej.

Poszukujemy do zatrudnienia osoby na stanowisko :

MASAŻYSTA

Miejsce pracy : Siedliska

Twój zakres obowiązków :

  • odpowiedzialność za opiekę nad klientami hotelu z zachowaniem najwyższych standardów obsługi
  • wykonywanie masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz
  • dbałość o wizerunek firmy oraz o czystość stanowiska pracy, salonu (w ramach codziennego utrzymania czystości)
  • Nasze wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe (umiejętności zdobyte podczas dodatkowych szkoleń będą ważnym atutem),
  • doświadczenie na stanowisku pracy masażysta,
  • umiejętność wykonywania masaży ciała : klasycznego, relaksacyjnego, modelującego oraz zabiegów na twarz,
  • pogodna i otwarta osobowość,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymanie stałych relacji z klientami,
  • dobra organizacja stanowiska pracy, punktualność,
  • głębokie rozumienie tematyki wellness,
  • wysoka kultura osobista,
  • świadomość konieczności zachowania najwyższych standardów pielęgnacji oraz zachowania czystości,
  • dyspozycyjność.
  • Oferujemy :

  • ciepłą atmosfera spokoju i przyjazny mały zespół
  • przytulne, kameralnie urządzone miejsce pracy,
  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatną opieka medyczna.
  • Aplikuj