Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji 16 euro netto/ h
ESS
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

European Steel Support Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Obecnie poszukujemy doświadczonych specjalistów ds. chłodnictwa i klimatyzacji. Opis stanowiska : - HVCA - uprawnienia gazowe - obsługa techniczna i naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz pomp cieplnych - instalacje ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła, obwodów sterowania i zasilania przełączników ciśnienia i termostatów - umiejętność obsługi sprężarek, skraplaczy, parowników Wymagania : - minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - własny samochód - warunek Oferujemy : - 14 - 16 euro netto / godz, - Klient zapewnia dużą ilość godzin, - zakwaterowanie - całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracodawcy, - zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii do kwoty 85 euro, - zwrot kosztów dojazdu do pracy (rozliczanie na zasadzie kilometrówki), - po trzech miesiącach - wypłacamy ekwiwalent 60 euro na ubrania robocze, - możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (17 euro miesięcznie).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku