Młodszy Specjalista ds. Transportu
Autohero
Warszawa, Mazowieckie, Poland
2 d. temu
Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania?

  • Ścisła współpraca z:

    • lokalnymi i międzynarodowymi zespołami w zakresie usprawnienia działań logistycznych

    • przewoźnikami w celu wsparcia w realizacji transportu, nadzór nad zleceniami i rozliczanie wykonanych usług

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość świadczonych usług transportowych, a także przepływ informacji między firmą a klientami, partnerami biznesowymi oraz centralą

  • Tworzenie, zarządzanie, i optymalizacja wewnętrznych procesów operacyjnych dotyczących transportu oraz integrowanie ich z procesami centralnymi

  • Terminowe kompletowanie, przekazywanie i archiwizowanie dokumentów

Co możesz nam zaoferować?

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość procesów logistycznych

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze związanym z transportem/logistyką

  • Prawo jazdy kat. B

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Kwalifikacje

null

Dodatkowe informacje

null