Wykładowca lekarz weterynarii
Collegium Medyczne Medica s.c.
Stargard, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Collegium Medyczne Medica - szkoły z 15-letnim doświadczeniem w edukacji. Nowoczesna, profesjonalna i przyjazna edukacja.

Od 2006 roku prowadzimy szkoły medyczne, policealne, technika, szkoły branżowe. Kształcimy młodzież i dorosłych w formach szkolnych oraz kursach.

Posiadamy uprawnienia szkół publicznych, Pozytywną opinię Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie, Pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Certyfikat Jakości ISO 9001-200 8 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Wykładowca na kierunku weterynaria.

 • Miejsce pracy : Stargard, Szczecin. Wymagania : - lekarz weterynarii; - mile widziane uprawnienia pedagogiczne; - zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
 • doświadczenie w pracy. Oferujemy : - atrakcyjne zarobki; - przyjemną atmosferę pracy; - stabilne zatrudnienie; - możliwość długotrwałej współpracy;
 • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak i po jego zakończeniu na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Collegium Medyczne Medica s.
 • c. Anna Wasiłek, Grzegorz Wasiłek, ul. Mieszka I 4, 73-110 Stargard (zwanym dalej MEDICA), zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 45 / WE (Dz.

  Urz. UE L 119 / 1 z 4.5.2016 r.) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku