Magazynier / Praca magazyn / Od zaraz
Randstad Polska
Żarów, Polska
‎11 godz. temu

Posiadasz prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe? Szukasz pracy?

Świetnie się składa. Właśnie znalazłeś.

Poszukujemy magazynierów do nowczesnej firmy automotive w Żarowie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 4600 zł brutto
  • zwrot kosztów dojazdu na trasie dom ->
  • praca i praca ->

  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • możliwość długofalowego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku automotive
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet korzyści - prywatna opieka medyczna, karta multisport, karta do automatu z napojami
  • zadania

  • rozładunek i załadunek towarów
  • wydawanie części na linię produkcyjną
  • obsługa wózka widłowego
  • prace inwentaryzacyjne w magazynie
  • komputerowa wefyfikacja kontroli stanów magazynowych
  • oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane UDT)
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • APLIKUJ TERAZ lub wyślij sms o treści : ŻARÓW - oddzwonimy!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47