Spawacz Mig-Mag, Tig-Wig oraz Ślusarz -monter - Landau - Rheinland-Pfalz i okolica, Niemcy
Begus s.r.o Hauptsitz: CZ 30100 Pilsen, E. Benese 530/21 ID CZ 291 57331
Warsaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Firma zatrudniająca : Begus s.r.o. Szukamy pracownikw do pracy w Niemczech idealnie do długoterminowej współpracy. Miejsce pracy : Landau -

Rheinland-Pfalz i okolica. Stanowisko : Spawacz Mig-Mag, Tig-Wig oraz Ślusarz -monter Wymagania : Znajomość języka niemieckiego na poziomie min.

komunikatywnym. Posiadanie aktualnych uprawnień . Doświadczenie w spawaniu cienkich blach (1,5 2 mm) i stali nierdzewnej.

Praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Manualne umiejętności, odpowiedzialność, niezawodność.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku niemieckim i / lub polskim oraz o skan dodatkowych uprawnieńOferujemy : Oferujemy : Korzystne warunki płacowe (12+14 EUR / godz) w zależności od doświadczenia.

Zatrudnienie zgodnie z prawem niemieckim. Zapewnienie taniego zakwaterowania w miejscu zatrudnienia. Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Umowa o pracę i ubezpieczenie zgodnie z prawem niemieckim.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku