Junior C# Developer
ITalents Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Naszym klientem jest liderem wśród dostawców oprogramowania obsługującego procesy administracyjno- księgowe a także ubezpieczeniowe.

Swoją główną siedzibę ma w Wielkiej Brytanii. To miejsce, w którym liczą się relacje i dopasowanie pracowników. Chętnie zatrudni osobę, która ceni sobie pracę zespołową, otwarcie się komunikuje i chce rozwijać się z programowaniu w języku C# oraz uczyć się od innych .

Junior C# Developer Miejsce pracy : Wrocław (centrum) Umowa : UoP Zadania :

  • Tworzenie oraz utrzymywanie aplikacji w oparciu o język C#
  • Współpraca z programistami, analitykami
  • Implementacja oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji systemu Wymagania :
  • Znajomość C#
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Ukończone studia wyższe na kierunku informatycznym (lub na ostatnim roku studiów)
  • Chęć dokształcania się Poszukujemy również osób bez doświadczenia, które chciałyby pracować i rozwijać się na stanowisku Junior C# Developera Stack technologiczny z którego będzie korzystał kandydat to przede wszystkim .
  • NET, WPF, ReSharper,Visual Studio 2017, Microsoft COM+, Continuous Integration Firma oferuje :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Różnorodne benefity
  • Prace przy różnorodnych projektach
  • Firmowe imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Ciekawe warsztaty oraz szkolenia
  • I wiele innych dodatków (do omówienia podczas spotkania) W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV W JĘZYKU ANGIELSKIM wraz z inf.
  • o oczekiwaniach finansowych i okresie wypowiedzenia na adres : rekrutacja at italents.pl W nagłówku maila należy umieścić informację Junior C# Developer, Wrocław

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych